Hono Wintestein

#69
Hono Wintestein: je skutečným mistrem rytmické kytary a jeho škola na DC Music School je toho důkazem. Jeho skromná ale nepřehlédnutelně přesná doprovodná kytara dává vyniknout virtuozitě jeho sólových spoluhráčů, kterým je od roku 2001 především Birelli Lagrene.

Zahrál si v posledním filmu DJANGO hudebníka Toto Hoffmana

Pokud se učit skutečně manušský způsob hraní La Pompe s velkým P pak od Hono Wintesteina!

Narodil se: 27. února 1962 ve Francouzském Forbachu


Na DC Music School jsou k dispozici 3 jeho školy každá v ceně 34,99 USD (tedy zhruba 800 CZK):
  • Gypsy Jazz Rhythm With Hono Winterstein, Vol. 1 – Základy rytmické kytary
  • Gypsy Jazz Rhythm With Hono Winterstein, Vol. 2 – Příklady doprovodů jazzových standardů Gypsy Swing
  • Gypsy Jazz Rhythm With Hono Winterstein, Vol. 3 – 13 nejdůležitějších standardů s kompletní transkripcí

CZ stručné BIO

DC Music School Hono Wintestein: je legendou ve světě Gypsy Swingu; Viděli jsme ho na jevišti s největšími hudebníky současnosti. Je věrným rytmickým kytaristou Bireliho Lagrene již více než 8 let, a vystupoval na nejprestižnějších místech ve Francii (Olympia, Zenith) a na celém světě (USA, Japonsko); doprovázel také Dorado Schmitta, Tchavolo Schmitta a mnoho dalších. Je známý jako jeden z nejlepších doprovodných kytaristů v Gypsy Jazzu vůbec.

EN original

DC Music School Hono Wintestein: a legend in the Gypsy Jazz world; seen on stage with the greatest musicians. Bireli Lagrene's faithful rhythm guitarist for over 8 years, he has performed in the most prestigious venues in France (Olympia, Zenith) and in the entire world (USA, Japan); he has also accompanied Dorado Schmitt, Tchavolo Schmitt, and many others. He is known as one of the very best Gypsy Jazz rhythm guitar players.


Hudební akademie Hudebka za Bukem je zaměřena především na klubovou výuku gypsy swingu a amatérského jazzu na kytaru, mandolínu, kontrabas a další nástroje použvané členy klubu JAZZ ZA BUKEM