Truefire: The Best Guitar Lessons Online

#554
  • Anotace: Karel Jačko 27.03.2020
  • Účel: Další ne-li přední světová online hudební škola, která také využívá soundslice jako nástroj na své nové lekce hry na hudební nástroje všech stylů
  • Poznámka: jen za Gypsy Swing jsou tam jména jako John Jorgenson, Andreas Oberg, Frank Vignola, Reinier Voet a další

O společnosti

Zdroj Truefire

Společnost TrueFire byla založena v roce 1991 a spolupracovala s více než 600 vychovateli, aby vytvořili to, co časopis Guitar Player Magazine nazývá „největší a nejkomplexnější výběr online kytarových lekcí na planetě“.

Více než 1 milion kytaristů z téměř každé země na světě, se „učti, cvičtí a hraje“ pomocí interaktivních video kurzů TrueFire a patentovaných vzdělávacích systémů pro osobní a soukromé online výuky.

Úspěch TrueFire je do značné míry dán kvalitou umělců a pedagogů, se kterými jsme v průběhu let mohli pracovat. Od vítězů cen GRAMMY, přes hráče s nejlepšími relacemi až po světově uznávané pedagogy je obsah TrueFire poháněn tím nejlepším v oboru online businessu.

Knihovna kurzů TrueFire obsahuje 40 000+ lekcí interaktivní video kytary pokrývající všechny styly, techniky a úrovně. Materiál kurzu je k dispozici kdykoli a kdekoli na jakémkoli zařízení (stolním, mobilním a streamovacím).

Patentované metody TrueFire a patentované metody pro prezentaci lekcí online hudby umožňují pedagogům poskytovat individuální a skupinovou výuku studentům kdekoli na světě.

Tým TrueFire je nadšený hudebním vzděláním a má rozsáhlé marketingové a technologické znalosti, které jim vynesly přes 70 mezinárodních kreativních, marketingových, video a technologických ocenění.

Pracujte chytře a tvrdě s TrueFire!

Hudební akademie Hudebka za Bukem je zaměřena především na klubovou výuku gypsy swingu a amatérského jazzu na kytaru, mandolínu, kontrabas a další nástroje použvané členy klubu JAZZ ZA BUKEM