#67

Denis Chang- DC Music School

Denise Changa a jeho hudební aktivity jsem v roce 2011 objevil na stránkách gypsyguitar.de Normana Ortha, kde se prodávala jeho první DVD škola výuky doprovodné kytary, kterou jsem si koupil a docela mne posunula dopředu v doprovodu typu LA POMPE. Následovaly další DVD školy a to i se špičkovými hráči jako Birelli a Stochelo Rosenberg.

Jeho současná online hudební škola DC Music School je přirozeným pokračováním jeho bohulibé aktivity. Jak sám píše, on sám sice není absolutní gypsy swingovou personou jako kytarista, o to větší je jeho přínos v tom, že zprostředkoval možnost se učit od nejlepších hudebníků současnosti.

Pro mne je docela zásadní, že zachytil potřebu online webového prostředi pro tyto lekce. dokonce použil stejnou platformu pro svůj výukový portál jako náš český projekt Jazz za Bukem a to SoundSlice

CZ Denis Chang uvádí

DC Music School je on-line hudební instruktážní web, který jsem vytvořil v roce 2011. Sdružuje řadu učitelů, v různých hudebních stylech, pro různé nástroje! Je to poněkud „butikové“ vzdělávací místo, poněvadž výuka bývá na velmi vysoké úrovni a je zaměřena k výuce profesionálů nebo těch, kteří aspirují být profesionálními hudebníky. Samotní učitelé jsou někteří z těch nejlepších a nejuznávanějších v jejich žánru (kromě mě (Denis), já jsem černá ovce v této společnosti).


Zdroj: http://denischang.com/…usic-school/

EN original

DC Music School is an online music instructional site that I created in 2011. It features a variety of teachers, in a variety of styles, for a variety of instruments! It is somewhat of a “boutique” instructional site as the lessons tend to be very high end, and geared towards serious professional, or aspiring professional musicians. The teachers are some of the best and most respected in their genre (except me, I’m the black sheep of the bunch).


Source: http://denischang.com/…usic-school/

Hudební akademie Hudebka za Bukem je zaměřena především na klubovou výuku gypsy swingu a amatérského jazzu na kytaru, mandolínu, kontrabas a další nástroje použvané členy klubu JAZZ ZA BUKEM