Internetové školy

#55

Když jsem se p gypsy swing začal zajímat existovaly v podstatě jen publikace a transkripce Djangových sól, když už na internetu, tak jako stažení souborů pro hudební aplikace jako byl http://tabledit.com/ a další. Dnes je hitem interaktivní výuka prostřednictvím profesionálně zpracovaných videí a nahrávek od těch nejlepších hráčů současnosti, synchronizovaná s notací, tabulaturami a vizualizací hmatníků strunných nástrojů nebo klaviatury.

Bonusem jsou možnosti zpomalení, opakovaného přehrávání části skladby tzv. looping, skrytí nebo ztlumení, jiných nástrojů Solo nebo Mute, akordových diagramů, not nebo tabulatury a samozřejmě tisk nebo ukládání do PDF, pro cvičení bez počítače.

I zde dnes není nutno mít sebou v terénu počítač stačí jakýkoliv tablet nebo chytrý mobil s přístupem na internet nebo odpovídající aplikací.


Hudební akademie Hudebka za Bukem je zaměřena především na klubovou výuku gypsy swingu a amatérského jazzu na kytaru, mandolínu, kontrabas a další nástroje použvané členy klubu JAZZ ZA BUKEM