2020-04-03 Performance k práci mezi učitelem a žákem

#564
  • Anotace: Karel Jačko 03.04.2020
  • Autor: Adrian Holovaty
  • Téma : Performance způsob jak může žák v zadané skladbě ukázat videm nebo nahrávkkou v MP3 jak zvládl svoji lekci zaspanou do Soundslice

Adrian: Dnes, kdy spousta učitelů hudby a hudební výchovy, musí přejít z offline práce do online, nabízí tým Soundslice novou funkci, která umožní učiteli (Teacher) aby povolil žákům tzv. Perfomanci (Provedení, interpretaci, produkci) ke skladbě kterou zadal učitel. To umožňuje žákům následně ne jen přidat svoji nahrávku, k poslechu učiteli, ale také veškeré komentáře a chat mezi učitelem a žákem přímo nad totu skladbou a tak odpadá další potřeba o přidání PERFORMANCE emaily, SMS nebo třeba jak u nás v krajích českých zvykem, přes WhatsApp, Messenger a pod.

Postup

Jak to celé funguje?

  1. Učitel musím mít tzv. Teacher account (učitelský účet) tj v sekci plány volba Teacher Popis plánu zde
  2. Být si jistý, že skladba (slice) je přidána do tzv. privátního kurzu
  3. Každý student, který přistupuje k vaší skladbě v rámci kurzu, bude mít možnost nahrát svoji performaci (interpretaci).
  4. Když student zveřejní svoji performanci, obdržíte na to svým emailem upozornění (pokud máte takto nastaveny ve svém účtu notifikace)
  5. Budete moci zveřejnit komentáře k výkonu a nabídnout zpětnou vazbu. Pokud povolíte komentáře studentů, může student na vaše komentáře odpovědět.
  6. Všechny výkony stejné skladby jsou v průběhu kurzu soustředěny na záložce Performances na stránce konkrétní skladby – což vám usnadní správu.