Kapitola 1: Vítejte do Band-in-a-Box®!

#162 BIAB

Co je to Band-in-a-Box?

Band-in-a-Box je inteligentní automatický doprovodný program pro Váš multimediální počítač.

Můžete poslouchat, přehrávat spousty skladeb a jejich ideových variant a postupovat od ničeho k něčemu ve velmi krátkém čase s Band-in-a-Boxem jako se svým bandem, který je kdykoliv po ruce.

Band-in-a-Box je snadný na používání!

Jednoduše zadejte akordy pro libovolnou píseň pomocí standardních akordových symbolů (jako C, Fm7 nebo C13b9), vyberte požadovaný styl a zbytek udělá Band-in-a-Box tedy automatickou aranži profesionální kvality pro klavír, kontrabas, bicí, kytaru a jiné nástroje respektive žestě a to vše v rozsáhlé škále moderních a populárních hudebních stylů a volitelných reálných zvukových stop s použitím RealDrums a RealTracks.

What is Band-in-a-Box?

Band-in-a-Box is an intelligent automatic accompaniment program for your multimedia computer.

You can hear and play along to many song ideas and go from “nothing” to “something” in a very short period of time with Band-in-a-Box as your “on demand” backup band.

Band-in-a-Box is so easy to use!

Just type in the chords for any song using standard chord symbols (like C, Fm7, or C13b9), choose the style you’d like, and Band-in-a-Box does the rest, automatically generating a complete professional-quality arrangement of piano, bass, drums, guitar, and strings or horns in a wide variety of popular styles plus optional live audio tracks with RealDrums and RealTracks.


PG Music CZ je sekce věnovaná hudebnímu software naší Kanadské společnosti PG Music Inc. Vlajkovou lodí mezi mnoha dalšími je program pro PC a MAC Band-in-a-Box

Naše společnost On-Line, s.r.o. je oficiálním dodavatelem všech produktů PG Music, Inc pro Českou a Slovenskou republiku