Band-in-a-Box® Mac 2020

#525
ANOTACE

Používáte Catalinu? Band-in-a-Box® 2020 pro Mac je kompletně 64-bitová aplikace, plně kompatibilní s macOS Catalina!

Pracuje s posledními verzemi pluginů a 64-bitovým příslušenstvím OS MAC. Také je ještě zpětně kompatibilní po **Snow Leopard 10.6.8.

Videa od PG Music

Co je nového ?

Feature Browser – Průzkumník Vaší výbavou

Stačí kliknout na tlačítko ? v nástrojové liště nebo na klávesu Enter v okně ChordSheet a otevře se prohlížeč výbavou Vaší licence Band-in-a-Box® . V tomto seznamu můžete vyhledávat, filtrovat, studovat popisy jednotlivých funkcí a přímo je také z tohoto místa spouštět. Je to ideální místo na seznámení se s celým programem, nebo některou jeho novou částí.

„Find-a-Sub“ RealTracks

Hudebníci jako členové kapel jsou obeznámeni s potřebou „najít sub“, když hledáte náhradu zvuku. V aplikaci Band-in-a-Box® znamená „Find-a-Sub“ najít jiný RealTrack, který je ve zvuku nejpodobnější (žánr, feeling, tempo a předznamenání). To pomáhá „osvěžit“ nebo najít nový zvuk.

Multiriffy

MultiRiffy jsou oblíbená funkce, která byla k dispozici jen v DAW Pluginu programu Band-in-a-Box®. Nyní je k dispozici přímo v Band-in-a-Box®. To vám umožní rychle vygenerovat 7 variant riffů ze stejných RealTracků jen některou pro část skladby nebo celou skladbu.

Guitar Window 4 nové pohledy

 • Okno Guitar Window bylo předěláno a nyní podporuje pohled na kytaru a studenty z levé strany (kromě pravotočivých).
 • Pohled na studenta je pohled, který by student (nebo sledovač videa na YouTube) měl (na pravé ruce) na kytaru směřující k němu s hlavou vpravo a nízkými notami nahoře.
 • K dispozici je také pohled studentů vlevo, takže jsou podporovány všechny 4 možné pohledy.

 Equalize Audio Tempo – Přizpůsobení audio tempa

Pokud máte zvukový soubor, který nebyl nahrán s přesným rovným tempem, můžete ho změnit tak, aby tempo jeho zvuku bylo ve všech taktech stejné. Tomu říkáme „vyrovnání“ tempa (equalization).

Built-in Audio Chord Wizard Enhancements

 • Zabudovaný Audio Chord Wizard je není dostupný z tlačítka Audio Chord Wizard
 • Okno Audio Edit nyní zobrazuje akordy a tempo pro každý takt. Ty se zobrazují, když je aktivní režim Audio Chord Wizard, takže při nastavování označení začátku taktu můžete vidět tempo každého taktu.
 • Když začnete zadávat označení taktů, program automaticky nastaví tempo na tempo prvního taktu.
 • Jakmile je nastaveno tempo prvního taktu, program automaticky přesune umístění prvního taktu zvuku tak, aby byl viditelný vizuální prostor odpočítávaného před-taktí taktu.
 • Poté, co přidáte čáry taktů, pokud upravíte první nebo druhý takt a tempo prvního taktu se odpovídajícím způsobem změní, program automaticky změní tempo skladby tak, aby odpovídalo.
 • Multi-Displej tedy prostředí se několika okny. Díky tomu bude Audio Chord Wizard zobrazen současně v několika oknech, takže můžete současně prohlížet a upravovat okno Editace zvuku i Chord Sheet. Tento displej se nejlépe prohlíží v režimem s minimalizovaným panelem nástrojů. To vám umožní vidět akordy, jak jsou interpretovány Audio Chord Wizardem .
 • Průvodce Audio Chord Wizard může odeslat transkribované MIDI noty nyní i do Sólo Tracku pro další analýzu uživatelem (Prostřednictvím okna Piano Roll nebo Notation ). Všimněte si, že se jedná o okamžitý náhled každé 8-minové noty souzvuku přítomných tónů, nikoli o úplný pokus o polyfonní transkripci. Chcete-li tuto funkci použít, zaškrtněte políčko MIDI to Soloist.

Selectable Render Bit Depth and Sample Rate – Volitelná bitová hloubka a vzorkovací frekvence

 • Dialog Render to Audio File má nyní nastavení pro bitovou hloubku (16, 24, 32 bit) a vzorkovací frekvenci (44,1, 48, 96 kHz).
 • Nastavení jsou také přístupná z Drop Station přetažením na tlačítko +

Drag and Drop from Mixer – Přetažení z mixeru

 • Nyní můžete přetáhnout popisky stop z Mixeru a přetáhnout je do Drop Station pro vygenerování (rendrování) zvukových nebo |MIDI souborů.

Drag & Drop Files to Band-in-a-Box – Přetažení souborů do Band-in-a-Box®

 • Na obrazovku Band-in-a-Box® můžete přetáhnout nyní mnoho typů hudebních souborů a ty budou načteny do programu, buď jako nový soubor nebo přidány do aktuální skladby. Podporované typy souborů zahrnují skladby ve formátu Band-in-a-Box® (.SGU / .MGU), MIDI (.MID) a audio (.WAV / .M4A / .MP3). Jednoduše uchopte soubor a přetáhněte jej kamkoli na obrazovku Band-in-a-Box®, a to včetně různých doplňkových oken oken.

SongPicker Enhancements

 • Nu to si probereme příště !!!

PG Music CZ je sekce věnovaná hudebnímu software naší Kanadské společnosti PG Music Inc. Vlajkovou lodí mezi mnoha dalšími je program pro PC a MAC Band-in-a-Box

Naše společnost On-Line, s.r.o. je oficiálním dodavatelem všech produktů PG Music, Inc pro Českou a Slovenskou republiku