iTunes Affiliate Program

#131

tags: Rozpracováno

Rychlý návod v češtině

Píše se dále že je to lehké, asi ano ale probojovat se přes uživatelské jméno a heslo není úplně SUPER než jsem našel vhodnou a pro mne přijatelnou kombinaci jsem si i párkrát zanadával na soudruhy z Apple :-). Nakonec jsem raději použil originální anglický fomrulář nez online přepnutí češtiny a najednou vše prošlo !!!

Je snadné se přihlásit

Affiliate program Vám nabízí způsob, jak odkazovat na skladby, aplikace a další produkty, a přinášet Vám provize z prodeje. Přihlášení k Affiliate programu je rychlé, snadné a bezplatné. Zaregistrujte se nyní a vaše žádost zkontrolujeme do pěti pracovních dnů.

Zaregistrujte se Přihlášení
It's Easy to Join

The Affiliate Program provides a way to link to songs, apps, and more, earning you commissions on sales. Signing up to be an affiliate is quick, easy, and free. Apply now, and we'll review your application within five business days.

Apply now

Postup pro přihlášení nového partnera

Jak je vidět na bídně přeloženém obrázku níže je třeba správně projít 4 kroky:

  1. Vyplnit kontaktní informace, kde může být problém jen s jedinečným Uživatelským jménem, které musí mít aspoň pět ALFANUMERICKÝCH ZNAKŮznaků (tj. bez diakritiky jen malá a velká písmena a číslice bez mezer např.: LordChamberline15 chybně by bylo třeba A007, které je krátké, Rovněž pro heslo platí stejná pravidla
  2. Informace o profilu
  3. PHG smluvní podmínky pročtu a pokusím pokud nenajdu české, alespoň základní věci přeložit
  4. Potvrzení

Své dotazy zatém můžete psát přímo na naše emaily např.: karel.jacko@gmail.com

respektive volejte a pište SMS na +420 604 111 102