TeamViewer 2020

#573

Anotace

TeamViewer QuickSupport

Optimalizovaný modul pro okamžitou podporu vzdáleného počítače, tento modul pro malé zákazníky nevyžaduje oprávnění k instalaci ani práva správce – stačí stáhnout, dvakrát kliknout a sdělit podpoře ID a heslo.


Umožňuje vaše společnost zaměstnancům pracovat z domova? Od té doby, co došlo k náhlému šíření koronaviru je mnoho kanceláří uzavřeno – a týmy přecházejí na vzdálenou práci z domova, aby zůstaly v bezpečí a v co největší míře zabránily dalšímu šíření.

Na týmy v TeamViewer to má také vliv. A zavádíme veškerá opatření, abychom udrželi naše zaměstnance zatímco pracují v bezpečí.

Přechod byl pro nás docela snadný, ale mnoho společností zatím nenašlo to správné nastavení, co se týče vzdálené práce. Vám se to podařilo?

I nadále jsme zde pro vás. Naši odborníci jsou v pohotovosti, odpovídají na vaše dotazy a pomáhají vám nalézt perfektní řešení pro vzdálenou práci, co do velikosti a požadavků vaší společnosti.


Nikdy není dost aplikací pro práci s hudbou. Většina zde uvedených aplikací jsou berličky pro hudební nedouky a amatéry, kteří nemají hudební vzdělání a přesto umí špičkově hrát na svůj nástroj.

Zatím jsem nenašel hudební aplikaci, která by v portfoliu potřeb uměla vše a občas je třeba pátrat, zkoušet a zde se Vám pokusím nabídnout výsledky mých bádání Don Carlos, 10.9.2018