Domácí nahrávání

#519

09.03.2020 SHURE HOTbundle, MV88+, SE215-CL, AMV88-FUR

ZÁKLADNÍ POPIS

Shure Portable Videography Kit je profesionální sestava určená pro mobilní nahrávání a monitoring. Skládá se z digitálního kondenzátorového mikrofonu MV88+ Video Kit, in-ear sluchátek SE215-CL a windscreenu AMV88-FUR. MV88+ disponuje pěti DSP presety, které upravují frekvenční odezvu v závislosti na účelu použití (Flat, Loud, Acoustic, Singing, Speech). Směrová charakteristika je přepínatelná (kardioidní / osmičková). Sluchátka SE215-CL se vyznačují čistým zvukem a díky ergonomickému designu nabízejí vysoký komfort při dlouhodobém používání. K dodávanému příslušenství patří mimo jiné stolní mikrofonní stojan, propojovací kabely s konektory USB a Lightning a kompletní sada silikonových a pěnových nástavců pro sluchátkové špunty.

Vlastnosti

MV88+ disponuje kvalitním zvukem v celém spektru od 20 Hz do 20 kHz a je schopen zaznamenat bez zkreslení signál s akustickým tlakem až 120 dB. A/D převodník pracuje v rozlišení 24 bit / 48 kHz. Při záznamu lze využít pět DSP presetů – Flat, Loud, Acoustic, Singing, Speech. Napájení zajišťuje připojovací USB / Lightning kabel. Sluchátkový výstup lze využít k přímému (real-time) monitoringu. Sluchátka SE215-CL jsou vybavena jedním dynamickým měničem s citlivostí 107 dB a impedancí 17 Ohm. Vyznačují se dokonale čistým zvukem v celém frekvenčním spektru od 22 Hz do 17 kHz a uživateli poskytují detailní zvuk s hlubokými basy. Díky vyměnitelným nástavcům umožňují dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a dokáží izolovat okolní zvuk s útlumem až 37 dB. Odpojitelný kabel vyztužený kevlarem je vybaven speciálním mechanismem s možností otáčení v rozsahu 360°.

Série MOTIV

Série MOTIV zahrnuje speciální mikrofony určené pro přímé (plug-and-play) připojení k počítači (Windows / Mac) nebo k chytrému iOS zařízení. Jsou určeny pro domácí nahrávací studia, rozhlasové vysílání, terénní práci, tvorbu podcastů a pro on-line komunikaci. Vybírat je možné z široké nabídky modelů, které se liší hlavním určením a konstrukcí. Digitální mikrofony pracují v rozlišení až 24 bit / 48 kHz a nabízejí k využití pokročilé funkce, jako jsou zabudované DSP presety nebo možnost nastavení citlivosti. Společným jmenovatelem je vždy skvělý zvuk a spolehlivá trvanlivá konstrukce.

Více zde na MUSIC CITY


Karel Jačko: Postupně sem budu přidávat odkazy na články, které budu nově dolaďovat a usazovat do konečné podoby